Kurs WEST COAST SWING POZNAŃ Brezon - Responsive Bootstrap 4 Landing Template

Kurs West Coast Swing
od podstaw

Zapraszamy na NOWY kurs West Coast Swing
start 05. września 2022 o godz. 17:30 w Szkole Tańca American Style Dance Studio, przy ul. Grottgera 4/2 Poznań

Jak to się tańczy?
Najlepiej obejrzeć!

Odwiedź nasz kanał na YouTUBE i obejrzyj jak się tańczy Westa! Zwróć uwagę do jak różnej muzyki może być tańczony West oraz jakie daje możliwości interpretacyjne...

Filmy promocyjne
Pary zaawansowane
Grupa Poznańska


Co to jest WEST COAST SWING?

West Coast Swing jest bardzo praktycznym tańcem. Z pewnością da się wykorzystać do większości utworów, które Ci się podobają i których lubisz słuchać. Tańczy się go w sposób naturalny, wręcz intuicyjny. Może zawierać bardzo efektowne figury i przejścia, ale tańczony przy użyciu podstawowych figur jest równie, jeśli nie bardziej, efektowny.
West w pigułce:
- możesz go zatańczyć do praktycznie każdej muzyki; czy to będzie pop, blues, rock, r&b, czy cokolwiek innego - pasuje!
- daje olbrzymią możliwość interpretacji muzyki przez obojga partnerów... i nie tylko muzyki, również interpretacji tekstów piosenek. To wyjątkowe!
- daje nieograniczoną możliwość wplatania figur, które znasz z innych tańców: ze swinga, lindy, tanga, zouka, kizomby, bachaty, salsy, cha chy... Ty decydujesz!
- pozwala na przejęcie prowadzenia przez Partnerkę! Strzeżcie się Partnerzy! ;)
- tańcząc Westa i doskonaląc swoje umiejętności, możesz wziąć udział w stworzonym przez pasjonatów tego tańca międzynarodowym systemie kwalifikacji, sprawdzić siebie i uzyskać światową renomę.


Jesteśmy pewni, że wkrótce pokochacie Westa tak jak my! :)


O zajęciach...
Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących, które nigdy nie uczyły się West Coast Swinga lub uczyły się go jakiś czas temu, ale chciałyby powtórzyć podstawy.

Program kursu obejmuje nauczenie się podstawowych figur umożliwiających swobodne tańczenie Westa oraz różnych efektownych przejść i sekwencji. Po ukończeniu tego kursu, każdy z uczestników będzie mógł dołączyć do istniejących już grup o wyższym poziomie zaawansowania we Fred Astaire Dance Studio! Zakres czasowy całego kursu: 3-6 cykli.

Uczestnicząc w tym kursie, oprócz nauczenia się bardzo praktycznego tańca, poznasz innych pasjonatów Westa. Będziesz mieć możliwość uczestniczenia we wszelkiego rodzaju praktisach, wieczorkach tanecznych i wspólnych wyjazdach na warsztaty doskonalących nasze umiejętności. Uśmiech i przednia zabawa - GWARANTOWANE ! :)
Zajęcia odbędą się w małej grupie, maksimum 8 par co umożliwia skupienie się na każdym uczestniku zajęć.
SOLD OUT!
Wszystkie miejsca na nasz kurs zostały już wyprzedane a w tym momencie nie prowadzimy naboru na nowy Kurs West Coast Swing od podstaw.
Zapisz się do naszego newslettera aby uzykać informację o nowych zajęciach lub zadaj nam pytanie w zakładce kontakt.