WARSZTATY WEST COAST SWING POZNAŃ

WARSZTATY West Coast Swing

Weekendowe zajęcia dla osób już tańczących Westa


start 19. styczeń 2019 o godz. 17:00 w Szkole Tańca Fred Astaire Dance Studio, przy ul. Grottgera 4/2 Poznań

Jak to się tańczy?
Najlepiej obejrzeć!

Odwiedź nasz kanał na YouTUBE i obejrzyj jak się tańczy Westa! Zwróć uwagę do jak różnej muzyki może być tańczony West oraz jakie daje możliwości interpretacyjne...

Filmy promocyjne
Pary zaawansowane
Grupa Poznańska


Czego możesz się spodziewać po warsztatach West Coast Swing?

Jagoda i Piotr - Poznan Westie Team Warsztay z Jagodą i Piotrem to 3 godziny zajęć + 2 godziny praktisu pod okiem instruktorów! Zajęcia przeznaczone są dla osób które znają już podstawy West Coast Swinga albo uczyły się go jakiś czas temu, ale chciałyby przypomnieć sobie "co i jak" i nauczyć czegoś nowego.

Na zajęciach poznasz nową sekwencję figur, która wzbogaci Twój taneczny reperuar, z rozbiciem na zagadnienia techniczne i praktyczne wykorzytanie. Zajęcia podzielone są na dwie części, szkoleniową i praktyczną, tak aby od razu wcielić w życie to czego właśnie się nauczymy. Część szkoleniowa z kolei podzielona jest na 2 bloki, pierwszy z prostszymi zagadnieniami i drugi z bardziej zaawansowanymi. Nie ważne jak długo tańczysz - każdy znajdzie coś dla Siebie.

Po zajęciach - WESTIE NIGHT! - sala jest Wasza: tańczymy, rozmawiamy i integrujemy się :)

Uśmiech i przednia zabawa - GWARANTOWANE ! :)
Zajęcia odbędą się w małej grupie, maksimum 10 par co umożliwia skupienie się na każdym uczestniku zajęć.Przepraszamy ale aktualnie nie organizyjemy nowych warsztatów.
Zapisz się do naszego newslettera aby uzykać informację o nowych warsztatach lub zadaj nam pytanie w zakładce kontakt.